Dlaczego warto mieć produkt marki UR by Urszula Radwanska

23-08-2018
Hej hej,piszę do Was z...domu:) Tak,tym razem siedzę sobie wygodnie na swojej kanapie w Warszawie. Jestem niesamowicie szczęśliwa ile wspaniałych wiadomości i komentarzy napływa do mnie odnośnie mojego projektu UR. To dodaje mi motywacji aby stworzyć kolejną kolekcję, ktorą już mam w głowie:) 
W poprzednim poście mogliście przekonać się , w jaki sposób zadbałam o każdy detal przy projekcie moich torebek. Poza funkcjonalnością, która jest w torebkach UR jedyna w swoim rodzaju, chciałabym Wam również przedstawić jeszcze bliżej moją wizję torebek UR, czyli dlaczego stworzyłam taką linię produktów, którą również sama potrzebowałam.
Więc jeśli nie wkroczyliście jeszcze do świata UR to koniecznie przeczytajcie!
 
A więc zaczynamy DLACZEGO WARTO MIEĆ TOREBKĘ UR:
 
1. Jak większość kobiet uwielbiam torebki:) Jednak patrząc przez pryzmat mody która się nieustannie zmienia, kupno torebki za każdym razem zgodnie z trendami robi sie bardzo kosztowne. Dlatego stworzyłam torebkę UR, którą można używać przez cały rok bez względu na królujące trendy oraz zawsze wyglądać elegancko i luksusowo. 
2. W każdej dziedzinie życia zawsze lubimy mieć wybór. Elegancka wersja torebki UR, idealna na biznesowe spotkania, czy może bardziej sportowy charakter dzięki paskom parcianym?-Masz wybór w zależności od humoru:)
3. Trwałość torebki UR gwarantuje skóra garbowana roślinnie oraz starannie wyselekcjonowany dobór poszczególnych części torebki. Torebki UR to inwestycja na lata, którą gwarantuje jakość. 
4. Produkcja w Polsce, staramy się wspierać Polaków. Reprezentowałam swój kraj na Igrzyszkach Olimpijskich  z orzełkiem na piersi a to zobowiązuje, dlatego też produkujemy w Polsce i jesteśmy z tego dumni.
5. Pojemność torebki to kolejny plus. Zmieścimy wszystkie potrzebne rzeczy na cały dzień czy nawet na  krótki wypad za miasto.
6. UR to marka luksusowa, dlatego zawsze doda do Twojej stylizacji elegancji i prestiżu.
7. Limitowana ilość torebek daje gwarancje oryginalności. Bo sukces osiągają jednostki, które chcą się wyróżnić z tłumu i idą własną drogą.
8. Wygoda. Jedna nawet w pełni zapakowana torba waży mniej niż dwie mniejsze oraz dodatkowo została tak zaprojektowana aby była maksymalnie wygodna dzięki szerokim paskom które zostały podszyte skórą i dodatkową nakładką na ramię.
 
Następny post już niebawem,
Buziaki!
Ula

Dzięki torebce UR jestem przygotowana na wyzwanie każdego dnia! Elegancja, oryginalność i niesamowita wygoda to aspekty które przyciągnęły mnie do świata UR.

Ania Jagodzińska

pierwsza polska modelka na okładce amerykańskiego Vogue, maj 2009. Występowała na wybiegach m.in.: Louis Vuitton, Givenchy, Roberto Cavalli