O nas

"Życie w podróży, w biegu, kształtowanie codzienności tak, by dostarczała jak najwięcej przyjemności. Każdy z nas szuka równowagi, estetyki i harmonii w swoim życiu. Tworząc markę UR, wiedziałam, że połączenie tych elementów doskonale odwzoruje moje doświadczenia i marzenia.

Sprawić by rzeczywistość była piękniejsza od marzeń, stworzyć coś wyjątkowego, wyznaczyć nowe standardy – to był mój cel.

UR to moje DNA. To marka stworzona by nadawać codzienności piękniejszy, wygodniejszy i praktyczniejszy wymiar.

Życie to wielka podróż, w którą zabieramy to, co dla nas najważniejsze.

Mam nadzieję, że Wasze podróże – te bliskie i dalekie – obfitować będą w wiele pięknych chwil z torebkami UR."

Urszula Radwańska

 

 

UR jest marką stworzoną przez światowej sławy tenisistkę Urszulę Radwańską. Inspirowane potrzebami konsumentów dóbr luksusowych, torebki UR są wyjątkowym połączeniem elegancji, stylu i wygody. Dzięki innowacyjnej technologii, niezależnie od wypełnienia, torebki UR nie zniekształcają się.

Rzetelny dobór materiałów najwyższej klasy oraz dbałość o wysoką jakość wykończenia to znaki rozpoznawcze marki UR. Przy produkcji wykorzystywane są tylko szlachetne skóry, a wszystkie wyroby są wytwarzane ręcznie.

Z torebką UR będziesz na wygranej pozycji!

Dzięki torebce UR jestem przygotowana na wyzwanie każdego dnia! Elegancja, oryginalność i niesamowita wygoda to aspekty które przyciągnęły mnie do świata UR.

Ania Jagodzińska

pierwsza polska modelka na okładce amerykańskiego Vogue, maj 2009. Występowała na wybiegach m.in.: Louis Vuitton, Givenchy, Roberto Cavalli