Glorious black

  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny
  • 2 999,00 zł
Ręczne wykonanie
Doskonała funkcjonalność
100% skóra najwyższej jakości
Produkcja torebek w Polsce

Naturalna skóra 100%

Torba męska wykonana z wysokiej jakości naturalnej skóry garbowanej roślinnie. Skóra jest bogata w wyglądzie, o szlachetnej strukturze, pięknym kolorze i odpowiedniej grubości.

Torba o idealnym wymiarze

Torba swobodnie zmieści wszystkie rzeczy niezbędne dla aktywnych osób każdego dnia jednocześnie dodając niepowtarzalnego szyku i znacznie podnosząc wartość każdej stylizacji. Jest świetnym dodatkiem do stylizacji na podróże lub intensywne dni z uwzględnieniem treningów. 

Wymiary : 50 x 21 x 40

Przydatne schowki i kieszenie

W bocznych panelach znajdują się niezależne kieszonki na pojedyncze buty, aby zapobiec zniekształceniu się torby podczas użytkowania. W przednim panelu znajduje się kieszonka zapinana na magnes.

Komora główna jest zamykana na elastyczny suwak. Wewnątrz oddzielona kieszonka na komputer lub dokumenty, zapinana zatrzaskiem magnetycznym. Torba posiada zarówno regulowany pas do noszenia przez ramię, jak i rączkę. Pas parciany wykonany z bardzo wysokiej jakości materiału, podszyty skórą naturalną, zapewniając niezawodną nośność.

Dyskretne detale

Części metalowe są dyskretnie logowane i utrzymane w wyrafinowanych ciemnych matowych kolorach. Wewnątrz wysokiej jakości wytrzymała podszewka oraz wiele funkcjonalności wspomagających kompaktową organizację drobiazgów. Dno torby wzmocnione metalowymi nóżkami.

Kolorystyka

Torba dostępna jest w dwóch kolorach: cognac i black.

Kolor okuć: matowy grafit.

Dzięki torebce UR jestem przygotowana na wyzwanie każdego dnia! Elegancja, oryginalność i niesamowita wygoda to aspekty które przyciągnęły mnie do świata UR.

Ania Jagodzińska

pierwsza polska modelka na okładce amerykańskiego Vogue, maj 2009. Występowała na wybiegach m.in.: Louis Vuitton, Givenchy, Roberto Cavalli