Happy cognac

  • Dostępność: Brak Brak
  • 2 749,00 zł
  • Niedostępny
Ręczne wykonanie
Doskonała funkcjonalność
100% skóra najwyższej jakości
Produkcja torebek w Polsce

Naturalna skóra 100%

Torebka została zaprojektowana z myślą o aktywnych ludziach, ceniących sobie zarówno wygodę jak i wygląd. Została wykonana z wysokiej jakości naturalnej skóry garbowanej roślinnie. Skóra jest bogata w wyglądzie, o szlachetnej strukturze, pięknym kolorze i odpowiedniej grubości.

Torebka o idealnym wymiarze

Torba swobodnie zmieści wszystkie rzeczy niezbędne dla aktywnych osób każdego dnia jednocześnie dodając niepowtarzalnego szyku i znacznie podnosząc wartość każdej stylizacji. Idealna wielkość torebki do podróżowania. Jest świetnym dodatkiem do stylizacji na intensywne dni z uwzględnieniem treningów.

Wymiary: 50 x 22 x 40

Przydatne schowki i kieszenie

W bocznych panelach torba posiada także niezależne kieszonki na buty. W przednim panelu znajduje się bardzo poręczna mała komora regulowana zatrzaskiem sygnowanym UR. Główna komora zapinana na bardzo wygodny i elastyczny suwak. Wewnątrz znajduje się specjalna osobna przegroda na laptopa. Torba posiada zarówno regulowany pas do noszenia przez ramię, jak i rączkę. Pas parciany tkany jest w napisy UR oraz podszyty skórą naturalną zapewniając niezawodną nośność.

Dyskretne detale

Części metalowe są dyskretnie logowane i utrzymane w wyrafinowanych jasnych matowych kolorach. Wewnątrz wysokiej jakości wytrzymała podszewka oraz wiele funkcjonalności wspomagających kompaktową organizację drobiazgów. Dno torby wzmocnione metalowymi nóżkami.

Kolorystyka

Torebki dostępne są w trzech kolorach: natural, cognac i black.

Kolor okuć : matowa perła

Dzięki torebce UR jestem przygotowana na wyzwanie każdego dnia! Elegancja, oryginalność i niesamowita wygoda to aspekty które przyciągnęły mnie do świata UR.

Ania Jagodzińska

pierwsza polska modelka na okładce amerykańskiego Vogue, maj 2009. Występowała na wybiegach m.in.: Louis Vuitton, Givenchy, Roberto Cavalli