Heavenly black

  • Dostępność: Ostatnie sztuki
  • 1 999,00 zł
Ręczne wykonanie
Doskonała funkcjonalność
100% skóra najwyższej jakości
Produkcja torebek w Polsce

Naturalna skóra 100%

Worek damski wykonany z wysokiej jakości naturalnej skory garbowanej roślinnie. Skora jest bogata w wyglądzie, o szlachetnej strukturze, pięknym kolorze i odpowiedniej grubości.

Torebka o idealnym wymiarze

Worek swobodnie zmieści wszystkie rzeczy niezbędne dla aktywnych osób każdego dnia jednocześnie dodając niepowtarzalnego szyku i znacznie podnosząc wartość każdej stylizacji. Jest świetnym dodatkiem do stylizacji na intensywne dni z uwzględnieniem treningów.

Wymiary: 35 x 24 x 40

Przydatne schowki i kieszenie

Dolna część przedniego panelu posiada także niezależną, odpowiedniego rozmiaru kieszeń, którą można wykorzystać na buty treningowe. Worek zamykany jest ściągnięciem pasków oraz wewnętrznym klipsem magnetycznym. Pas parciany tkany jest w napisy UR oraz podszyty skórą naturalną zapewniając niezawodną nośność.

Dyskretne detale

Części metalowe są dyskretnie logowane i utrzymane w wyrafinowanych, jasnych matowych kolorach. Wnętrze wyściela wysokiej jakości wytrzymała podszewka, a jego funkcjonalność podnosi wiele rozwiązań wspomagających kompaktową organizację drobiazgów. Dno torby wzmocnione metalowymi nóżkami.

Kolorystyka

Worki dostępne są w trzech kolorach: natural, cognac i black.

Kolor okuć : matowa perła

Dzięki torebce UR jestem przygotowana na wyzwanie każdego dnia! Elegancja, oryginalność i niesamowita wygoda to aspekty które przyciągnęły mnie do świata UR.

Ania Jagodzińska

pierwsza polska modelka na okładce amerykańskiego Vogue, maj 2009. Występowała na wybiegach m.in.: Louis Vuitton, Givenchy, Roberto Cavalli