Smiley natural

  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny
  • 2 299,00 zł
Ręczne wykonanie
Doskonała funkcjonalność
100% skóra najwyższej jakości
Produkcja torebek w Polsce

Naturalna skóra 100%

Torba listonoszka wykonana z wysokiej jakości naturalnej skory garbowanej roślinnie. Skora jest bogata w wyglądzie, o szlachetnej strukturze, pięknym kolorze i odpowiedniej grubości.

Torebka o idealnym wymiarze

Torba swobodnie zmieści wszystkie rzeczy niezbędne dla aktywnych osób każdego dnia jednocześnie dodając niepowtarzalnego szyku i znacznie podnosząc wartość każdej stylizacji. Model wyposażony w specjalną kieszeń na rakietę tenisową umieszczoną na tylnym panelu. Jest świetnym dodatkiem do stylizacji na intensywne dni z uwzględnieniem treningów. 

Wymiary: 42 x 26 x 36

Przydatne schowki i kieszenie

Dolna część przedniego panelu posiada także niezależną, odpowiedniego rozmiaru kieszeń, którą można wykorzystać na buty treningowe. Komora główna regulowana zatrzaskami i zabezpieczona skórzaną klapą. Torba posiada zarówno regulowany pas do noszenia przez ramię, jak i rączkę. Model ze specjalnym zapięciem z elementem monogramowym marki UR. Pas parciany tkany jest w napisy UR oraz podszyty skórą naturalną zapewniając niezawodną nośność.

Dyskretne detale

Części metalowe są dyskretnie logowane i utrzymane w wyrafinowanych jasnych matowych kolorach. Wewnątrz wysokiej jakości wytrzymała podszewka oraz wiele funkcjonalności wspomagających kompaktową organizację drobiazgów. Dno torby wzmocnione metalowymi nóżkami.

Kolorystyka

Torebki dostępne są w trzech kolorach: natural, cognac i black.

Kolor okuć : matowa perła

Dzięki torebce UR jestem przygotowana na wyzwanie każdego dnia! Elegancja, oryginalność i niesamowita wygoda to aspekty które przyciągnęły mnie do świata UR.

Ania Jagodzińska

pierwsza polska modelka na okładce amerykańskiego Vogue, maj 2009. Występowała na wybiegach m.in.: Louis Vuitton, Givenchy, Roberto Cavalli